youtube,filmy,zdarma filmy,bez registrace, youtube filmy

Youtube filmy

Category Archives: Western

Šťastný Luke – Lucky Luke Ještě nehodnoceno

Lucky Luke (Terence Hill), nejrychlejší pistolník Divokého západu, vyčistí městečko Daisy Town důkladně od všech banditů a jiných nekalých živlů.

Ohodnoťte film

Podivné dědictví 0/5 (4)

Tomův otec má na smrtelné posteli jediné přání: aby se jeho syn vydal na Západ a konečně se z padavky změnil v muže. Umírající muž má tři staré přátele – Holy Joea, Bulla a Opičáka Smithe – kteří už se o něj postarají, jen tam musí dojet.

Ohodnoťte film

Neporažení 0/5 (5)

Americká občanská válka právě skončila, země je ale stále názorově rozdělena. Bývalý jižanský plukovník James Langdon (Rock Hudson) nechce sloužit vítězným seveřanům, a tak se svojí rodinou a svými nejvěrnějšími vydává do Mexika, kde se chce připojit k jednotkám císaře Maximiliana.

Ohodnoťte film

Pravá a levá ruka ďábla 0/5 (4)

Joe Trinity, jehož přezdívají pro umění zacházet s revolverem Pravá ruka ďábla, přichází do městečka, kde je jeho bratr Bambino, Levá ruka ďábla, šerifem. Pravda, šerifem falešným, protože toho pravého postřelil, a tak ho zastupuje, než přijdou jeho komplici, aby připravili loupež. Místo toho se však bratři musí postavit na stranu zákona a chránit osadníky před nenasytným vlastníkem půdy a stáda koní Harrimanem…(oficiální text distributora)

Ohodnoťte film

Přijíždí jezdec 0/5 (8)

Jacob Ewing je bohatým vlastníkem ranče a touží získat i další okolní pozemky.

Ohodnoťte film

Poklad na Stříbrném jezeře 0/5 (4)

Kdesi vysoko v horách je ukryto pohádkové bohatství – zlatý poklad, který po staletí střeží Tonkawové před chamtivými bělochy.

Ohodnoťte film

Jezdec v čase 2/5 (2)

Proslulý závodník na motorkách Lyle Swann (Fred Ward) se účastní turnaje v poušti na mexických hranicích.

Ohodnoťte film

Mé jméno je Nikdo 0/5 (5)

Zkušeného pistolníka Jacka Beauregarda už nebaví být ustavičně ve střehu a dokazovat svou rychlost.

Ohodnoťte film

Vinnetou 0/5 (16)

Rozlehlou prérií amerického Západu duní výbuchy dynamitových náloží. Napříč územím indiánského kmene

Ohodnoťte film

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít