youtube,filmy,zdarma filmy,bez registrace, youtube filmy

Youtube filmy

Category Archives: Pohádky

Spievankovo 2 Ještě nehodnoceno

Spievankovo 2

Spievanka a Zahrajko pripravili pre deti nové pokračovanie úspešného DVD. Tentokrát Spievanka a Zahrajko zavedú deti zo škôlky na celý rok do Spievankova. Deti uvidia, ako sa krajina v Spievankove mení počas celého roka. Na DVD sa nachádza 15 piesní tematicky ladených k jednotlivým ročným obdobiam, pri ktorých si deti budú môcť spievať i tancovať.(oficiální text distributora)

Ještě nehodnoceno " /> Ještě nehodnoceno " />

Ohodnoťte film

Fíha tralala Ještě nehodnoceno

Fíha tralala

Fíha, je škriatok, ktorý v knihe býva. Pozná ho veľa detí z verejných vystúpení. Pomocou pesničiek ich učí spoznávať náš krásny svet. Tvorcovia projektu vytvorili pôsobivé DVD s ktorým sa naučíte kopec krásnych vecí, ale aj si užijete veľa zábavy.
DVD obsahuje 13 obľúbených pesničiek škriatka Fíha v nádherných videoklipoch s ukazovačkami a tančekmi pospájaných vtipnými básničkami.

Zoznam piesní:
1. Fíha tralala;
2. Rozcvička;
3.Bunka;
4.Kolovrátok;
5.Idem kva kva k Vám;
6.Desať;
7.O autíčku;
8.Bum bác;
9. Nôžky kamošky;
10.Ajajaj;
11.Holúbok;
12. O zúbkoch;
13. Fíha kýva.

fíha tralala

Nebudu komentovat každé DVD Fíhy Tralaly nebo po slovensky Fíha Tralalu nebo jak by se to mělo skloňovat, takže mne omluvte, že bude řeč i o pesničkách z jiných alb;) Jak začít… Manželka, toho času téměř dva roky na rodičovské “dovolené” mne jednoho dne posadila k počítači, že mi chce na Youtube něco ukázat. To něco byl Škriatok Fíha, čo v knihe býva, nebo spíš jedna z jeho “méně sofistikovaných” záležitostí… konkrétně ta s refrénem bácbác bumbác haťapaťa zumba… po čemž následovala těžko uvěřitelná záležitost Bunka plus Bunka (najděte si to, protože se to slovy opsat nedá;)) a ještě Bager lúbi Tatrovku. Ta poslední už mi přišla opravdu dobrá – měla vtipný text (včetně jazykového rébusu, jestli tatrovka urobila “šmik” nebo “šmyk”;)), chytře podle hesla za málo peněz hodně muziky vymyšlený videoklip, a v něm výborně zvládnuté masky.

Fíha tralala

I zaplašil jsem myšlenky na to, že se buď definitivně zbláznili ti čobolové nebo moje žena, a trochu jsem se o fenomén Fíha Tralala začal zajímat. Dospěl jsem k tomu, že by mě opravdu zajímalo to divadelní pásmo pro děti, protože Martina Jelenová (BTW 34 letá sympatická mamina od dvou ratolestí, dle svých slov hluboce věřící katolička) evidentně ví, co dělá. Když pominu tu značnou kvalitativní rozkolísanost v textech písniček, škriatok Fíha působí přátelsky a vesele, a kromě docela strašidelných myší má opravdu velmi povedené masky.

Pro děti

A jak jsem viděl pár kousků z třetího DVD a krátký filmeček o jeho vzniku, umí si výborně vybrat spolupracovníky – ilustrace a pozadí od Lesany Renčkové jsou kouzelné. Jenže tak nějak to vždycky někde narazí… třeba na to, že (děsivé) myši ukazují cviky s pokyny “levou ruku sem, pravou ruku tam” přesně naopak, což děti jedině blbne:) A taky nechápu bábiku Fíhu za 25 éček… Ale vzato kolem a kolem, jsem rád, že se něco podobného v dnešní době najde – rozhodně budu radši poslouchat Fíhu než pitominy jako Svět Elmo nebo Mickeyho Klubík. 70%

recenze

Nech je doma akokolvek tazko s malym, Fiha je zaruceny liek 🙂 u mna za 5, nakolko pohlad na nasho maleho to hodnoti sam a k tomu je to pozeratelne, vizualne pekne, pekne efekty, pesnicky na urovni….pre mna zaujimavejsie ako uz moc sebavedomi Canaky a Podhradska s ich Spievankovom

Ohodnoťte film

Sněžný drak Ještě nehodnoceno

Ještě nehodnoceno " /> Ještě nehodnoceno " />

Princezna Laura vyrůstá bez maminky. Její otec, spravedlivý král, ji nadevše miluje, ale chce ji za každou cenu provdat.

Ohodnoťte film

Řachanda Ještě nehodnoceno

Ještě nehodnoceno " /> Ještě nehodnoceno " />

Pohádka o rozmazlené princezně a dvou kamarádech, kteří se neživí vždycky úplně poctivě.

Ohodnoťte film

Zvonilka a velká záchranná výprava Ještě nehodnoceno

Co byste dělali, kdybyste potkali vílu? Staňte se svědky prvního setkání Zvonilky s člověkem, který není tím, kým myslíte.

Ohodnoťte film

Princezna a půl království Ještě nehodnoceno

Ještě nehodnoceno " /> Ještě nehodnoceno " />

Honza zabije draka a získá princeznu a půl království. A tam, kde jiné pohádky končí, naše začíná. Princezně se totiž obyčejný Honza nelíbí, stejně tak jejím královským rodičům.

Ohodnoťte film

O šesti labutích Ještě nehodnoceno

Ještě nehodnoceno " /> Ještě nehodnoceno " />

Pohádkový příběh o statečné dívce, která podstoupila nejtěžší životní zkoušku, aby vysvobodila svých šest bratrů ze zakletí.

Ohodnoťte film

Šípková Růženka 0/5 (6)

0/5 (6) " /> 0/5 (6) " />

Ruženka si poraní prst tŕňom na svoje 15-te narodeniny a upadne do spánku na 100 rokov spolu s celým kráľovstvom a jeho dvorom, tak ako to predpovedala zlá čarodejnica Maruna. Po mnohých rokoch a mnohých neúspešných pokusoch prebudiť princeznú sa to môže podariť nie princovi, ale chudobnému paholkovi Fynnovi…(oficiální text distributora)

Ohodnoťte film

Tři malá prasátka 0/5 (3)

Tři malá prasátka žila celý život u své milované babičky. Nyní však přišel čas, aby se postavila na vlastní nohy. Po dlouhém přemýšlení se nakonec rozhodnou, že zkusí najít své štěstí každý zvlášť. Nejstarší prasátko se usadí na voňavé louce a postaví si domeček ze slámy.

Ohodnoťte film

Svatojánský věneček 0/5 (1)

0/5 (1) " /> 0/5 (1) " />

Sňatek princezny Verunky (Eliška Jansová) má zachránit království zchudlé kvůli bláznivým nápadům svého panovníka (Boleslav Polívka). A nápadníků má hned několik!

Ohodnoťte film

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít