youtube,filmy,zdarma filmy,bez registrace, youtube filmy

Youtube filmy

Správnej dres Ještě nehodnoceno


 • Správnej dres

  Předurčenost je klec. O tom ví manželka hokejové hvězdy NHL (Jiří Mádl) a bývalá Miss Severní Čechy (Taťána Kuchařová) své. Nemá dokončené ani gymnázium, což ji trápí. Už se ale pomalu smiřuje s tím, že zvláštní duchaplnost od ní nikdo neočekává. Opravdu ale nepatří už nikam jinam než do sektoru manželek hokejistů? Poté, co potká vysokoškolského profesora (Adrian Jastraban) se zaměřením na vzdělávání dospělých zjišťuje, že všechno může být ještě jinak.(Česká televize)

  “Tak paranoidní, abych si myslel, že vy dva spolu něco máte, fakt nejsem.” Ale bezdomovce, pošty a foťáků se trošku bojíš, ty hvězdo NHL. A taky občas dostaneš napráskáno od týpka, který přišel odečíst vodu a určitě si chce vyfotit tvoje zlaté sedátko na záchodě. Hokejista Radek Rychtář mne prostě hodně bavil, ale jinak trvám na tom, že k modelce patří hokejista a nikoli akademický lůzr. Tak praví askriptivní status a já s ním výjimečně souhlasím, takže z vyzněním tohoto snímku nejsem zcela spokojen. Nicméně bych se chtěl zastat zde hodně haněné Taťány Kuchařové a udělám to formou odborného rozboru její hereckého výkonu – je krásná.

  Správnej dres

  Červená knižnica pre starších pánov, ktorí sa neboja, že majú svoj askriptivní status, a neboja sa krásnych žien. Hokeju rozumejú všetci a ešte viac ľudí rozumie filmu a tak tu máme odpady a jednohviezdy, lebo neuveriteľná romantika. Sakra, je to film, ja som sa bavil, nie kráľovsky, ale nemalo to ďaleko. Len ma zarazila podoba s Notting Hillom, ktorý som nejako rozpozeral, a teraz som mal pocit akoby pokračovania. Vôbec netuším, čo má niekto proti Mádlovi, bol tu presne taký, ako mal byť, a že nie je veľký a svalnatý, s tým veľa neurobí. Taťána bola na začínajúcu herečku výborná, miss se vším všudy, dokonca mi párkrát pripominala Veškrnovú zamlada. Silné tri hviezdy. –––– Jó. Miss Severní Čechy. To by byl zářez! ––––

  Ohodnoťte film

  Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

  Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

  Zavřít