youtube,filmy,zdarma filmy,bez registrace, youtube filmy

Youtube filmy

Rande naslepo Ještě nehodnoceno


 • Rande naslepo

  Vzrušující práce v luxusním hotelu – to je vysněná budoucnost, kterou si hýčká Saliya (Kostja Ullmann) už od dětství. Pak ale jako teenager začne ztrácet zrak, až nakonec vidí jen mlhavé světlo a matné obrysy. Svět vidí jako by na něj koukal skrze tlusté mléčné sklo. Zdá se, že jeho životní sen je v naprostých troskách. Saliya i přes svůj handicap postupně získává větší sebevědomí, vrací se do normální školy a nakonec se dokonce odváží poslat přihlášku na stáž do pětihvězdičkového hotelu. Díky důkladné přípravě, pozitivnímu přístupu a hlavně s podporou velkého blafování uspěje a místo získá. Jen nikomu nepřizná, že vlastně tak trochu skoro vůbec nevidí.

  rande naslepo

  rande naslepo

  rande naslepo
  Odhalí jej až jeho nový přítel a kolega Max (Jacob Matschenz), který mu pak pomáhá, aby se vypořádal i s těmi nejobtížnějšími situacemi a úkoly, které provoz velkého a špičkového hotelu přináší. Saliya se po nocích učí nazpaměť všechny trasy, počty schodů, prostírání stolů. Vtlouká si do hlavy tvary předmětů, rozmístění věcí na baru, na pokojích pro hosty… V jeho případě opravdu platí, že je nakonec schopen dělat svou práci poslepu. Během své praxe v hotelu si i přes svou zrakovou vadu všimne Laury (Anna Maria Mühe), bláznivě se do ní zamiluje a vypadá to, že kromě zraku navíc ztratí i srdce a bohužel i rozum. Jeho blamáž začne dostávat praskliny a hrozí, že nakonec neuspěje ani v lásce a ani v hotelu… Naštěstí nejen film, ale i skutečný život mívá rád šťastné konce.(CinemArt)

  steve jobs film

  recenze rande naslepo

  Snímek začíná nadpisem : “Podle skutečných událostí” a pokaždé,když tohle někde spatřím tak jsem patřičně ostražitý. Většinou si totiž z onoho “skutečného” příběhu tvůrci vezmou opravdu jen tu nejohlodanější kostru. Tohle bude právě případ i tohoto snímku,ale já se při sledování tak dobře bavil a hlavně jsem si celou dobu přál,aby to vše byla do posledního puntíku pravda. Rande na slepo je velmi milá komedie se srdcem na pravém místě. Dřív jsem dost nadával na německé komedie,ale vše zlé co jsem o nich napsal beru zpět. Němci v posledních letech ukazují neuvěřitelný komediální um ve kterém dokáží reálně prodat veškeré potřebné emoce. Rande na slepo má sice skoro dvě hodiny,ale vůbec mi to nepřišlo,protože jsem se velmi dobře bavil a spolu se Saliyaou jsem prožíval jeho útrapy. Herci byli velmi dobří a rád bych je v budoucích letech ještě někde spatřil. Naprostá spokojenost.

  “Koktejlky, zrzavé vlasy.” – “Mám radši blondýnky.” – “Seš slepej a teď chceš bejt ještě náročnej?” Film podle skutečné události od našich sousedů. Příběh o klukovi, který si šel za svým snem, ač byl slepý jako patrona. Je to hrozně silný příběh… Do hlavní postavy se dá lehko vžít. Tím vlastně skláním poklonu hlavnímu protagonistovy. Nicméně podruhé už se na to nepodívám. Není důvod a není tam nic, proč se kouknout znovu. Komedie to rozhodně není, ale je to zajímavé drama + klasická slaďárna. “Moje dvě oči, stačí pro nás oba.” – 60%.

  Na Německou produkci je to překvapivě zábavné, dobře natočené, se slušnými herci, samozřejmě s dávkou typické zamilovanosti a pár klišé a s poznámkou, podle skutečné události. Je sice otázka kolik je na příběhu pravdy a kolik si pro efekt přídává napsaný scénář, ale i tak se jedná o velmi slušnou komedii, která pobaví. Za mě, překvapení roku.

  Ohodnoťte film

  Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

  Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

  Zavřít