youtube,filmy,zdarma filmy,bez registrace, youtube filmy

Youtube filmy

Ocelová past 0/5 (4)


 • Na najvyššom poschodí prázdneho mrakodrapu sa koná extravagantný silvestrovský večierok. Šesť hostí zrazu dostane tajomné pozvanie prostredníctvom SMS, aby šli na VIP party, ktorá sa koná na 27. poschodí, kde ich čaká veľa prekvapení. Keď tam prídu, žiadny večierok sa nekoná. Hostia sa rozhodnú na večierok vrátiť, ale zistia, že sú zamknutí a nedá sa odísť. A až v tejto chvíli začínajú tušiť, že tajomný pozývateľ aspoň v jednom bode SMS-ky neklamal – čakajú ich prekvapenia, ale rozhodne nie také, aké očakávali, pretože za každým rohom na nich číha nebezpečenstvo a krutá smrť, ktorým sa musia vyhnúť len pomocou dôvtipu, aby sa dostali až do finále zvrátenej vražednej hry.(oficiální text distributora)

  Ohodnoťte film

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

  Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

  Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

  Zavřít