youtube,filmy,zdarma filmy,bez registrace, youtube filmy

Youtube filmy

New Police Story 0/5 (6)


 • New Police Story

  0/5 (6) " /> 0/5 (6) " />

  Inspektor hongkongské policie Wing vede soukromou válku s gangem, jehož vůdcem je zločinec Joe. Ve chvíli, kdy je vyvražděn celý Wingův tým, stal se z něho jen opilec, který zapíjí vlastní pocit viny. Ke změně dojde až s příchodem Wingova nového kolegy, který ho přesvědčí, že je čas na pomstu.(H.C.E.)

  New Police Story

  Je to veľmi dobrá akčná dráma s Jackie Chanom, ktorá patrí medzi jeho najlepšie filmy. Má dosť dobrý príbeh o vysokopostavenom policajtovi, ktorý pri nevydarenom zásahu proti skupine mimoriadne nebezpečných zločincov príde o všetkých mužov a tak sa psychicky zrúti a prepadne alkoholu. Lenže po roku sa vďaka ľuďom, ktorým na ňom záleží z toho dostane a urobí všetko preto, aby dostal tých, ktorí majú jeho tím na svedomí. So spracovaním som nadmieru spokojný, už od začiatku vidno, že toto bude v rámci Chanovej tvorby pomerne nezvyčajný film, čo ale rozhodne nie je problém, skôr naopak. Po dynamickej úvodnej polhodine plnej akcie, napätia a emócií síce tempo filmu trochu upadne, čo ale vôbec neprekáža, keďže je tu skvelo podaná hlavná postava, ktorá padla z vrcholu prakticky až na dno a navyše sa to už čoskoro pomaly začína zase rozbiehať, film získa slušnú kriminálnu líniu, zaujme postava tajomného mladíka, chválim aj pomerne originálnych záporákov a tak sa je stále na čo pozerať a záverečná dvadsaťminútovka, je opäť správne dynamická. Jedine môžem čiastočne vytknúť, že pár prvkov pôsobí predsa len trochu nedôveryhodne, ako napríklad skupina mladíkov s dokonalým plánom alebo rýchle nachádzanie dôležitých stôp, no to už je to najmenej, hlavne, že v rámci žánru je to skutočne vysoká kvalita. Akcie je tu priemerné množstvo a páči sa mi. Je výborne natočená, slušne rozmanitá a aj pomerne nápaditá, síce súboje už na Chanove pomery možno nie sú až tak prepracované, ale stále je to na pomery žánru vysoká úroveň a Jackie Chan je viditeľne vo výbornej forme. No poteší aj niekoľko kvalitných naháňačiek, prestreliek a kaskadérskych kúskov. Najviac sa mi páči úvodná akcia s postupným odstraňovaním policajtov, obzvlášť záverečný boj o ich životy, ale výborný je aj súboj v hračkárstve alebo scéna s autobusom. Keďže tento film je vážnejší, humor tu už nie je takmer žiadny, prakticky len jedna skutočná scéna, útek z policajnej stanice a tá je výborná. Herecké obsadenie je skvelé, Jackie Chan tu poteší nielen v akcii, ale aj herecky, k tomu mnoho výborných vedľajších postáv ako Nicholas Tse, veľmi príjemná Charlie Yeung, Yu Rong-Guang alebo aj Charlene Choi a nesklamú ani záporáci, medzi ktorými zase vyniká Daniel Wu a Andy On. S réžiou a technickou stránkou som nadmieru spokojný, Benny Chan tento žáner zvláda bez najmenších problémov, sadla mi vizuálna stránka a aj atmosféra, tu nemám čo vytknúť. Po dlhej sérii amerických tuctových zbytočností natočil Jackie Chan nielen zase plnohodnotný akčný film, ako sa patrí, ale rovno aj jeden zo svojich najlepších filmov. Som skutočne veľmi spokojný. 80%

  recenze

  Kredit choreograf kaskadérů sdílí Nicky Li (uvedený jako Lee Chung Chi) a Jackie Chan Stunt Team. (Rominator)

  Jackie Chan ve filmu hrál, byl výkonným producentem a režíroval kaskadéry. (Rominator)

  Jackie Chan vyhrál v roce 2005 cenu Golden Rooster v kategorii nejlepší herec. (Rominator)

  New Police Story

  Jackie Chan pro verzi, distribuovanou společností Lions Gate v anglickém jazyce, nadaboval svou postavu sám. (Rominator)

  Scénu, ve které se převrátí policejní auto, natáčel Jackie Chan sám. Situace se ale vymkla kontrole a hořící vůz se řítil přímo na něj. Člen štábu se proto Jackieho snažil odtáhnout do bezpečí. Ten ale na pracovníka zakřičel, ať ho nechá, a v natáčení pokračoval, čímž vznikla neplánovaná a efektní scéna, která byla následně ve filmu použita. (Raztubyl)

  Ačkoliv má film v názvu “Police Story”, nemá s předhozími filmy nic společného. (TomikZlesa)

  Píseň “September Strom”, která ve filmu zazní, nazpíval Jackie Chan. (TomikZlesa)

  Ohodnoťte film

  Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

  Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

  Zavřít