youtube,filmy,zdarma filmy,bez registrace, youtube filmy

Youtube filmy

Metro 0/5 (5)


 • Vinou neuvážené výstavby v centru města je poškozen jeden z tunelů starého moskevského metra, do kterého tak začíná prosakovat voda. Naneštěstí vede právě pod řekou, takže jakmile se propadne začíná do útrob podzemní dráhy proudit ohromné množství vody. V zalitém metru jsou první mrtví a katastrofa nabývá neuvěřitelných rozměrů.

  Metro

  V centru pekla se shodou okolností ocitají i doktor Andrej Garin, jeho žena Irina a její milenec, vlivný podnikatel Vlad Konstantinov. Jejich osobní problémy teď ale musí stranou, protože je čeká boj o holé přežití…(Dny ruského filmu)Metro

  Scény v metru byly natočeny ve dvou stanicích Londýnského metra, a to v Aldwych Underground Station a Charing Cross Underground Station. Ostatní scény byly natočeny v Three Mills Studios, která se nachází v Londýně a Kolíně. (Stanleyyyy)

  Původním záměrem tvůrců bylo na začátku filmu objasnit, jak se zabiják dostal do podzemí. Od nápadu však bylo upuštěno mimo jiné proto, aby diváci necítili k zabijákovi větši sympatie než k hlavní hrdince. (L_O_U_S)

  Alternativní názvy filmu jsou “Runt”, “Cellar Dweller”, “Horunder”, “Here Kitty Kitty”, “One Track Mind” a “Piccadilly Nightmare”. (Chatterer)

  Franka Potente v německé verzi dabovala sama sebe. (Chatterer)

  Franka měla celkem šest žlutých šatů s různým stupňem zašpiněnosti. (Chatterer)

  recenze

   

  Co by měla splňovat hrdinka hororového filmu: měla by být pohledná, vyzývavě oblečená, k jejím oblíbeným činnostem by mělo patřit prozkoumávání temných místností se slovy „haló, je tu někdo?“, pokud se jí náhodou naskytne příležitost jednou provždy zabít nebezpečného psychopata, raději by měla vzít nohy na ramena, aby mohla být ještě několik desítek minut pronásledována, rozhodně by se měla chovat iracionálně, zpravidla jako hysterka a v žádném případě by neměla přemýšlet nad tím, kde je a kam jde. Kate, hlavní hrdinka Metra všechny tyto požadavky splňuje, což není jediný aspekt činící tento film strašlivým. Nikoliv strašlivým ve smyslu „bojím se, bojím“, nýbrž ve smyslu „nudím se, nudím“. 20% Zajímavé komentáře: tron, DaViD´82, Fingon, dzej dzej, anderson

   

  Na poměry docela slušný horor, který přijíždí metrem přes Německo z Velké Británie. Franku Potente si moc neužijete furt někam běhá a snaží se zachraňovat lidi, než v půlce filmu pochopí, že by měla nejdřív zachránit sama sebe. Je trochu nesmyslné jakým způsobem vytrhli metro a všechny stanice metra ze světa. Žena běhá po stanici a nikdo nikde? Ani žádná kamera co by ji viděla? A když už se někdo najde je jen jeden? No Nechme to být. Trochu nevyužitá linii o tom co se vlastně stalo tam v dole v metru. Celkově se u filmu chvílemi trochu zaklepete, ale o mrazivých 85 minutách plných naprosté hrůzy se opět mluvit nedá.

  Ohodnoťte film

  Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

  Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

  Zavřít