youtube,filmy,zdarma filmy,bez registrace, youtube filmy

Youtube filmy

Krotitelé duchů Ještě nehodnoceno


 • Krotitelé duchů

  Hejna malých zelených duchů, strašidla a paranormální jevy se začínají objevovat v New Yorku. Kdo může ochránit lidi před těmito nadpřirozenými bytostmi? Pouze tři nezaměstnaní parapsychologové. Dávají se dohromady a vytvářejí tým lovců duchů. Vybaveni ektoplazmovými kanóny, pastmi na duchy a speciálním vozidlem bojují proti přesile slizských oblud.(oficiální text distributora)

  recenze

  Who you gonna call? Ghostbusters! Dnes již legendární komedie. Snímek, u kterého výsledné ohodnocení nijak nostalgie neovlivňuje. Jednoduše proto, že Krotitelé duchů jsou svým způsobem nadčasoví. Na svou dobu inovativní technická stránka, perfektní chemie mezi herci, spousta odkazů na (nejen) známé horrory a hlavně perfektní letní jízda, která se dá opakovat znovu a znovu a znovu… a znovu.

  Zase jeden z filmů, kdy vyšší hodnocení dávají pamětníci a nižší smradi, kterým chybí 3D PC efekty. Ale holátka, film se většinu svého života dělal bez počítaček, a tam se učil, co dneska frčí, stimmt? Asi ne, že? Jinak pro mě jednoznačně parádní komedie, které slovenský emigrant Reitmann umí, s atraktivním duchařským námětem, výborným scénářem a skvostnými výkony všech, opakuji všech, herců!

  Zlobí vás ve vašem domě duch? Otravný poltergaist vám vyhazuje nádobí z kredence a šoupe nábytkem po naleštěné podlaze? Pak máte jedinou možnost, jak se jich zbavit! Zavolejte Krotitele duchů! Hned teď! A pokud vás nic takového nadpřirozeného ve vašem domě neotravuje, tak si alespoň Krotitele duchů pusťte. Skvěle se pobavíte.

  Zajímavosti

  •  Většina ze scén nebyla natočena přesně podle scénáře. 90 % dialogů postavy Billa Murrayho bylo improvizovaných. (Olík)
  •  Gozera měl původně hrát Paul Reubens, který z role vycouval. Ve scénáři byl Gozer normální muž v obleku. (FilmFan24)
  •  Role Winstona byla napsána pro Eddie Murphyho(tequilla)

  Ohodnoťte film

  Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

  Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

  Zavřít