youtube,filmy,zdarma filmy,bez registrace, youtube filmy

Youtube filmy

Ještě rychlejší a zběsilejší Ještě nehodnoceno


 • ještě rychlejší a zběsilejší

  Vin Serento a celý zbytek jeho party vás čekají v této vydařené parodii filmové série Rychle a zběsile. Směs Lance Armstronga místo nitra, pouliční závody i dokonale zamotaná zápletka, to a mnohem víc vám nabídne tahle skvělá parodie pro pobavení.

  Snůška pubertálních vtipů. Víc nic. Poster k tomuto filmu se dá na první pohled zaměnit s posterem na parodovanou sérii Rychle a zběsile. Určitě nejde o žádné Pomalu & Umrle, vtipy mají solidní kadenci, jenže vše je přizpůsobeno přístupnému ratingu, tudíž se s ostrými vulgaritami i nekorektním humorem šetří. Dokonce i nahé herečky a herci mají intimní partie rozostřené (!). O nějakou zápletku vůbec nejde, slouží jen k rozehrání gagů, kterých je taková hromada, že se nedají spočítat. Herci jsou i nejsou svým parodovaným předobrazům podobní, dvojníka Paula Walkera nenašli, musíme se spokojit s Alexem Ashbaughem, o dost lépe se to má s dvojníkem Vina Diesela, Dale Pavinski ho připomíná i zabarvením hlasu, nejlépe bavil neznámý Dio Johnson, dvojník Dwaynea Johnsona, ten od slavného předobrazu odkoukal všechny grimasy, grify i pohyby. Ještě rychlejší a zběsilejší. Herečky, parodující Michelle Rodriguez a Jordanu Brewster, převzaly jejich občanská křestní jména, a byly o dost vnadnější. Mezi nejlepší nápady řadím přibrat do chystané loupeže klišé postavy v podobě sexy modelky, co je z ní prkenná herečka, otravného rappera a cool Asiata. Naopak nejméně povedený byl hlavní gangster hispánského původu, silně přehrával, i jeho poskok moc zábavnosti nepobral. Duo Aaron Seltzer a Jason Friedberg se už léta specializuje výhradně na parodie slavných hitů a nedá bez sebe ani ránu. Opět je film plný narážek na popkulturu, popové ikony i debilní filmy a seriály. Neřadím k nim sérii Rychle a zběsile. Ta je nepoměrně kvalitně technicky natočená, přesto si film troufne zparodovat i její nepřekonatelně zábavné automobilové honičky, i když je výsledek z technického hlediska tristní, když jen vidíme zadní projekci za skly uhánějících aut. Pokud ovšem máte to neštěstí, že jste omylem z plotu setřeli semeno, kterému už je dnes patnáct let, mluví huhňavě a mutuje, páchne mu z huby, že by zabil holuba v letu, a sežere na snídani ošatku rohlíků, nechte se klidně zlákat od něj, že viděl “úpa cool filmeček” který paroduje tu slavnou akční “úpa cool sérii”, a svými hormony i umaštěnými pazoury vám doporučuje, abyste tu nevšední, zhusta trapnou parodii určitě z rodičovské lásky i povinnosti zhlédli. Nebojte, jděte do toho, pak vytočte číslo na Leatherface, najednou se nebudete stačit divit, kolik rohlíků vám každé ráno zbude. 6/10

  recenze

  Ještě rychlejší a zběsilejší

  Řeklo by se další parodie do počtu,ale zde chyba lávky.Musim říct,že se to sakra povedlo.Už postava Vina v podání Dale Pavinskiho je suprová,bohužel musim říci,že je to snad lepší než sám Dieselák v tílku.Od jedničku až po sandále je tu hodně parodováno a musim říct,že dost obstojně.Samozřejmě se tam najde zas zbytečně moc křečových žil u kterých se člověk vůbec nezasměje,ale přesto jsou některý pasáže na zasmání.Jak už každej psal,postava Rocka je vypilovaný kouzlo,Dio Johnson to musel hodně trénovat,protože ten ťik má naprosto dokonalej.Je to možná divný,ale tohle bylo lepší než další Fast,který si hraje na něco,co už dávno není.Tohle byla dobrá odbočka,od který člověk nemůže moc čekat,může jen mile překvapit.

  Ještě rychlejší a zběsilejší

  Za mě druhý nejlepší díl série… Rychle a zběsile se stalo parodií samo na sebe už dávno, takže tenhle film je víceméně zbytečný. Jedná se o srovnatelně pokleslou zábavu vhodnou jedině jako kulisa k nadměrné konzumaci alkoholu a lehkých drog, ale u tohohle je aspoň člověku trochu míň trapně. Bod navíc za naději, že si to možná nějaký rychlý a zběsilý fanoušek omylem koupí a nějakým zázrakem mu dojde, nakolik za vlasy přitažená klišovitá macho blbina ta původní předloha ve skutečnosti je.

  Ohodnoťte film

  Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

  Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

  Zavřít