youtube,filmy,zdarma filmy,bez registrace, youtube filmy

Youtube filmy

Jak bude vypadat svět bez ropy 0/5 (2)


 • YouTube Preview Image

  Řada důležitých přírodních surovin patří do kategorie neobnovitelných zdrojů. Mezi nimi je i nejdůležitější surovina dnešního světa – ropa. Závislá je na ní nejen doprava, přímo i nepřímo se používá při výrobě 95 procent průmyslových produktů. Její vyčerpání by proto mohlo mít pro světovou ekonomiku katastrofální následky. Tvrdí to alespoň utajovaná studie německé armády, která nechtěně prosákla na internet.
  Německá studie předpovídá kvůli snížení produkce ropy dramatické změny v rovnováze světové moci. O svou důležitost by mohla přijít celá západní Evropa, Německo by mohly kvůli jeho postavení v centru globální ekonomiky zasáhnout silné ekonomicko-politické otřesy. Německá armáda varuje také před totálním zhroucením finančních i zbožových trhů.
  Ropa bude rozhodovat o moci. Země, které ropu těží a které ji budou mít nejdéle k dispozici, v době propadu těžby podle studie převezmou od západních zemí vedoucí úlohu v mezinárodních vztazích a začnou agresivně prosazovat své národní zájmy.

  Ohodnoťte film

  Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

  Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

  Zavřít