youtube,filmy,zdarma filmy,bez registrace, youtube filmy

Youtube filmy

Fido 2/5 (1)


 • fido

  2/5 (1) " /> 2/5 (1) " />

  V dávné minulosti planeta Země proletěla oblakem hvězdného prachu, jehož záření zapříčinilo, že se mrtvým nechtělo zůstat ležet v hrobě. A protože zároveň dostali hlad a vybíjeli živé lidi, hledal se způsob, jak z této zapeklité situace ven. Až jednoho dne vědci ze společnosti ZomCon objevili způsob (elektromagnetický obojek), jak zombie přetvořit na ochočené domácí mazlíčky a všechno se změnilo. Umrlci nyní roznášejí poštu, starají se o zahrady, parkují auta u snobských restaurací, dokonce se z nich stali domácí mazlíčci místo psů a koček.

  fido

  Náš příběh se odehrává v malém městě Willard, místě, kde se každý zná s každým a nikdo nezamyká dveře, protože zloději zde prostě nejsou. A všichni až na Timmy Robinsona (K’Sun Ray) jsou spokojení. Timmy je osamělý tichý kluk zavřený neustále ve svém pokoji. Jednoho dne si jeho maminka (Carrie-Anne Moss) koupí nemrtvého domácího pomocníka (Billy Connolly), ale Timmy je zásadně proti, protože zombiím nevěří. Když si s ním ale umrlec chce hrát a navíc ho ještě zachrání před místními rváči, začne jej považovat za přítele a pojmenuje ho Fido. Jenomže by to nebyl film, aby nenastal problém. A nefunkční Fidův obojek je velký problém, a o to větší ve chvíli, kdy začnou sousedé umírat.(monolog)

  „Zlatko, nehraj sám baseball. Vyzeráš ako samotár.“ LEN 60%? Bože ja som sviňa. Taký zábavný scenár! Taká krásna výprava, masky a kostýmy! Ten film je nakrútený s láskou k žánru. Škótsky herec Billy Connolly je skvelý (zasa – usvedčený pedofil z AKTOV X: CHCEM UVERIŤ, expert na hady z RADU NEŠŤASTNÝCH PRÍHOD, verne fanatický John Brown z PANI BROWNOVEJ). Vlastne všetci sú skvelí. Plus scenár je bomba – odohráva sa v „alternatívnych“ 50. rokoch 20. storočia, kedy sa síce rozšírili zombíci, ale ľudia ich skrotili a teraz ich používajú na kosenie trávnikov, roznášanie novín a umývanie áut. Scenár je čertovsky originálny, prečo niečo také jednoduché a pritom super nikomu doteraz nenapadlo? Bohužiaľ, napriek nádherne štylizovanej atmosfére som sa nudil. Ale hanbím sa za to.

  recenze

  Celosvětová premiéra proběhla 7. září 2006 na Mezinárodním filmovém festivalu v Torontu. (BMW12)

  Tehotenstvo postavy Helen Robinsonovej bolo do filmu vložené kvôli tomu, že herečka Carrie-Ann Moss bola počas filmovania skutočne tehotná. (Greenpeacak)

  Natáčalo sa v Kanade. (Greenpeacak)

  Do role Fida měl být původně obsazen Peter Stormare, ale odešel po obsazení do seriálu Útěk z vězení. (facojurka)

  Ohodnoťte film

  Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

  Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

  Zavřít