youtube,filmy,zdarma filmy,bez registrace, youtube filmy

Youtube filmy

Bezva ženská na krku Ještě nehodnoceno


 • Bezva ženská na krku – online film – Sympatická Eliška (Petra Hřebíčková) je na plný úvazek milující manželkou charismatického a bohatého Pavla (Jiří Langmajer). Ovšem jen do té doby, než ji na prahu čtyřicítky milým a korektním způsobem požádá o rozvod.


   Když nový život, tak od základů! Eliška se rozhodne začít od nuly jako učitelka v malé středočeské vesničce. Rázovitý a hyperaktivní starosta (Miroslav Táborský) nastěhuje Elišku do jednoho domu s nerudným Božíčkem (Ondřej Vetchý), který díky svým vlastním neblahým zkušenostem s „ženskejma definitivně skončil”. Jeho jízlivost a hulvátství může trumfnout snad jen jeho povolání – Božíček pracuje ve vesnici jako hrobník. Eliška má ovšem na chlapy také momentálně spadeno, takže si rozhodně nenechá nic líbit…(CinemArt)

  Bezva ženská na krku

  Ne, že by to nezačalo dobře. Marie Rottrová zpívá do kroku Petře Hřebíčkové o muži číslo jedna, představitelka hlavní role si kupuje květiny, pije kávu a stíhá u toho rozesmávat cizího kluka u protějšího stolu, balí sobě i manželovi kufry na cestu k moři, všechno je zalité sluncem a její pocit štěstí z plátna přímo tryská. Do té doby, než se ve dveřích objeví Jiří Langmajer a svým typickým unylým tónem jí oznámí nečekanou zprávu. Po poradě se švagrovou a její partnerkou se rozhodne sbalit si pár svých švestek, opustit nevěrníka a vydat se vstříc vesnickému dobrodružství. A tam už čeká muž číslo jedna, nerudný, později i roztomilý hrobník hledající sám sebe (Ondřej Vetchý). On pije pivo, myje se v lavóru, na záchodě čte francouzské básně a jeho minulost je obestřena tajemstvím. Ona chodí perfektně upravená a nalíčená, zdobí dřevěná letadla lakem na nehty a ráda opravuje nespisovné výrazy. Je prostě bezva.

  tiket tisport

  Bezva ženská na krku

  A protože se protiklady přitahují, víme, o čem to celé bude a jak to skončí. Postupné sbližování dvou smutných duší probíhá při hraní panákové dámy, pak se společně hraje na tahací harmoniku, seká se dříví, seká se kosou a vaří se plněné papriky. Což by mohlo za jistých okolností na diváka fungovat, pokud byste z hlavní dvojice cítili alespoň špetičku vzájemné přitažlivosti. Jako to třeba fungovalo mezi nesmělým knihkupcem z Notting Hillu a filmovou hvězdou.

  Ohodnoťte film

  Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

  Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

  Zavřít