youtube,filmy,zdarma filmy,bez registrace, youtube filmy

Youtube filmy

Category Archives: Krimi

Policejní divize Rampart Ještě nehodnoceno

Policejní divize Rampart

Ještě nehodnoceno " /> Ještě nehodnoceno " />

Děj se odehrává v roce 1999 v Los Angles. Hlavní hrdina, veterán z Vietnamu, v současné době policejní důstojník si vykládá právo po svém a často se octne na hranici mezi dobrem a zlem. Jednoho dne je však chycen při něčem, co by ho mohlo stát místo.

Ohodnoťte film

Maska Ještě nehodnoceno

Maska

Bankovní úředník Stanley Ipkiss je nešika a smolař, a navíc nemá ani štěstí v lásce. Jednoho dne se ale jeho život změní. Cestou z práce mu na mostě vypoví službu auto a Stanley zahlédne v řece starobylou dřevěnou masku plovoucí na hladině. Mladík masku vyloví, a když si ji později téhož večera náhodou nasadí, promění se v bytost se zelenou tváří, která má schopnosti kresleného hrdiny a využívá animovaných rekvizit.

Ohodnoťte film

Veterán Ještě nehodnoceno

Ještě nehodnoceno " /> Ještě nehodnoceno " />

Veterán

je příběh muže, který se snaží fatálně změnit svůj život a vstoupit do společenské vrstvy, do které nepatří. Martin utekl z Česka do francouzské cizinecké legie a po letech se vrací s naditou kapsou peněz domů, aby našel pohodový život, začal podnikat a byl blízko své rodině. Armáda dala Martinovi veliký dar, schopnost přežít jakoukoli nebezpečnou situaci, ale nepřipravila jej na mnohem méně drsné podmínky jakými je svět složitých lidských emocí a vztahů. Martin se sice s rodinou shledá, rozjíždí svůj vysněný byznys a prožívá nový vášnivý vztah s dívkou, ale i přesto, že všechno myslí dobře, postupně míří k neúprosnému pádu. Jeho trajektorii může změnit jen poslední kulka v zásobníku nebo zázrak mezi nebem a zemí…(Česká televize)

Honza Hřebejků sklouzl do rutiny a v kombinaci se slabým a hlavně unyle pomalým a nerytmickým scénářem (čímž mne Marek Epstein taky udivil) se to poněkud vymklo. Jinak potenciálně dobrý a ne zase tak otřelý námět nějak zde nějak ztrácí svůj možný půvab. Příkladně návštěva Marie Poulové (podle mne nejslabší výkon ze všech – tu postavu jsem ji prostě nevěřil) v chudinské čtvrti byla jakoby vytržená z kontextu a prakticky úplně zbytečná. Otevřený konec by asi nevadil, ale otevřeno a nedopovězeno zůstalo mnoho momentů během děje, což už tak v pořádku není. Paradoxně byl děj únavně předvídatelný. Každopádně si pochvalu zaslouží většina herců.

recenze

Film byl od začátku příprav zamýšlen jako televizní. (klukluka)

V epizodní roli se ve filmu objeví kmenový reportážní fotograf magazínu REFLEX Jan Šibík. Matka Kadlecová (Alena Antalová) ho dceři představí jako Jana Šimíka. (klukluka)

Martin Illés (Milan Ondrík) prodává do autobazaru svoje SUV zn. NISSAN. Člověk z autobazaru umístí za čelní sklo dokument, podle něhož byl vůz v ceně 90 000 Kč vyroben v roce natáčení filmu (2019). (klukluka)

„Jako každý Pražák jsem si z Brňáků dělal legraci,“ přiznal na předpremiéře v kině Scala (23. 1. 2020) režisér Jan Hřebejk. Od jara minulého roku už to prý ale nedělá. Natáčení se mu podle jeho slov mimořádně líbilo. (klukluka)

Milan Ondrík nabídku na hlavní roli v TV filmu Veterán nejprve z časových důvodů odmítl. Z počátku trval na tom, že bude ve filmu mluvit slovensky. Česky mluvící slovenští herci jsou podle jeho názoru ve většině případů příliš patetičtí. (klukluka)

Do hledáčku režiséra Jana Hřebejka pro hlavní roli Martina Illése (Milan Ondrík) se dostali také Matouš Rajmont (ve filmu hraje Danyho) a Martin Hofmann. (klukluka)

Martin Illés (Milan Ondrík) si přivydělává jako zápasník u svého kamaráda Danyho (Matouš Rajmont). Promotérstvím zápasů v bojových sportech si Matouš Rajmont vydělává peníze i v reálném životě. Tento typ akcí pořádá zejména v pražské Lucerně. (klukluka)

Romantický víkend spolu Martin Illes (Milan Ondrík) a Sára (Marie Poulová) tráví v Hlohovci na Hraničním zámečku. (klukluka)

Film se odehrává v Brně, postava představovaná Pavlem Křížem se zamýšlí nad tím, jestli by měl z pozice zástupce starosty (Brno ve skutečnosti řídí primátor a jeho náměstci) povolit výstavbu mešity. Ta stojí ve Vídeňské ulici už od roku 1998. (klukluka)

Veterán (Milan Ondrík) se Sárou (Marie Poulová) jezdí na cyklovýlety z Ochozu u Brna ke kolonádě Reistna u Valtic, což je v jednom směru bezmála 80 kilometrů. (klukluka)

Byt sestry Martina Illése se nachází na Pellicově ulici v Brně. Prostor na kavárnu si dojednává o pár metrů dál na ulici Pekařská, dvůr do kterého vstoupí a kavárna, kterou v něm vybuduje, se nachází na ulici Cejl v prostorách bývalé věznice. (klukluka)

 

Ohodnoťte film

Silný kalibr Ještě nehodnoceno

Díky přílivu nelegálních zbraní otřásá Detroitem rostoucí kriminalita a brutální přestřelka ve striptýzovém klubu v centru města je tou poslední kapkou. Policie spolu se speciálním útvarem ATF zahajuje válku nelegálnímu obchodu se zbraněmi na všech frontách. Jde po krku Richovi (50 Cent), který nemilosrdně likviduje svou konkurenci.

Ohodnoťte film

Vyměřený čas Ještě nehodnoceno

Představte si, že můžete žít jen do 25 let. Pak zemřete. Pokud nevyděláte, neukradnete nebo nezdědíte nějaký čas navíc.

Ohodnoťte film

Jak napálit banku Ještě nehodnoceno

Boxer Chris (Til Schweiger), namydlený herec Petr (Jan Josef Liefers) a šílený marketingový specialista Max (Matthias Schweighöfer) léta šetřili peníze na své životní sny, na budoucnost! Naneštěstí pro ně, bankovní manažer Schumacher (Thomas Heinze) úmyslně nechá jejich investiční účty padnout na nulu, aby se zbavil neurotického investičního poradce Tobiase (Michael Bully Herbig). Všichni čtyři muži proto najednou čelí nejisté budoucnosti. A tak vymyslí šílený plán…(Falcon)

Ohodnoťte film

Četníci z Luhačovic – pytláci Ještě nehodnoceno

Mrtvý muž na posedu pod lesem. Byla to vražda nebo sebevražda?

Ohodnoťte film

Suburra 0/5 (7)

Řím je město moci, kde zločin hledá co nejpřímější cestu, jak všem vnutit svůj vlastní zákon. Film Suburra je příběhem o velkých penězích roztočených kolem plánované výstavby, která má pobřeží v Ostii proměnit v italské Las Vegas.

Ohodnoťte film

Prohnilí proti prohnilým 0/5 (3)

Šarmantně nenucený Philippe Noiret a Thierry Lhermitte představují pařížské policisty, kteří si zavedli na Montmartru úplatky a pohodlně z nich žijí. Udržují intimní vztahy s prostitutkami, dávají si dobré jídlo a příjemně si povídají. Leč jeden z nich zatouží po povýšení a náhle se snaží být pracovitým policistou. Rovnováha kumpánů i celé čtvrti se tak naruší…(oficiální text distributora)

Ohodnoťte film

Policajtem proti své vůli 0/5 (3)

Agent Samuel L. Jackson chce objasnit situaci kolem vraždy svého parťáka. Nešťastnou náhodou se mu do vyšetřování připlete prodejce dentálních pomůcek. Dokáže z upovídaného obchodníka udělat policistu?

Ohodnoťte film

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít