youtube,filmy,zdarma filmy,bez registrace, youtube filmy

Youtube filmy

Category Archives: Hudební

Fíha tralala Ještě nehodnoceno

Fíha tralala

Ještě nehodnoceno " /> Ještě nehodnoceno " />

Fíha, je škriatok, ktorý v knihe býva. Pozná ho veľa detí z verejných vystúpení. Pomocou pesničiek ich učí spoznávať náš krásny svet. Tvorcovia projektu vytvorili pôsobivé DVD s ktorým sa naučíte kopec krásnych vecí, ale aj si užijete veľa zábavy.
DVD obsahuje 13 obľúbených pesničiek škriatka Fíha v nádherných videoklipoch s ukazovačkami a tančekmi pospájaných vtipnými básničkami.

Zoznam piesní:
1. Fíha tralala;
2. Rozcvička;
3.Bunka;
4.Kolovrátok;
5.Idem kva kva k Vám;
6.Desať;
7.O autíčku;
8.Bum bác;
9. Nôžky kamošky;
10.Ajajaj;
11.Holúbok;
12. O zúbkoch;
13. Fíha kýva.

fíha tralala

Nebudu komentovat každé DVD Fíhy Tralaly nebo po slovensky Fíha Tralalu nebo jak by se to mělo skloňovat, takže mne omluvte, že bude řeč i o pesničkách z jiných alb;) Jak začít… Manželka, toho času téměř dva roky na rodičovské “dovolené” mne jednoho dne posadila k počítači, že mi chce na Youtube něco ukázat. To něco byl Škriatok Fíha, čo v knihe býva, nebo spíš jedna z jeho “méně sofistikovaných” záležitostí… konkrétně ta s refrénem bácbác bumbác haťapaťa zumba… po čemž následovala těžko uvěřitelná záležitost Bunka plus Bunka (najděte si to, protože se to slovy opsat nedá;)) a ještě Bager lúbi Tatrovku. Ta poslední už mi přišla opravdu dobrá – měla vtipný text (včetně jazykového rébusu, jestli tatrovka urobila “šmik” nebo “šmyk”;)), chytře podle hesla za málo peněz hodně muziky vymyšlený videoklip, a v něm výborně zvládnuté masky.

Fíha tralala

I zaplašil jsem myšlenky na to, že se buď definitivně zbláznili ti čobolové nebo moje žena, a trochu jsem se o fenomén Fíha Tralala začal zajímat. Dospěl jsem k tomu, že by mě opravdu zajímalo to divadelní pásmo pro děti, protože Martina Jelenová (BTW 34 letá sympatická mamina od dvou ratolestí, dle svých slov hluboce věřící katolička) evidentně ví, co dělá. Když pominu tu značnou kvalitativní rozkolísanost v textech písniček, škriatok Fíha působí přátelsky a vesele, a kromě docela strašidelných myší má opravdu velmi povedené masky.

Pro děti

A jak jsem viděl pár kousků z třetího DVD a krátký filmeček o jeho vzniku, umí si výborně vybrat spolupracovníky – ilustrace a pozadí od Lesany Renčkové jsou kouzelné. Jenže tak nějak to vždycky někde narazí… třeba na to, že (děsivé) myši ukazují cviky s pokyny “levou ruku sem, pravou ruku tam” přesně naopak, což děti jedině blbne:) A taky nechápu bábiku Fíhu za 25 éček… Ale vzato kolem a kolem, jsem rád, že se něco podobného v dnešní době najde – rozhodně budu radši poslouchat Fíhu než pitominy jako Svět Elmo nebo Mickeyho Klubík. 70%

recenze

Nech je doma akokolvek tazko s malym, Fiha je zaruceny liek 🙂 u mna za 5, nakolko pohlad na nasho maleho to hodnoti sam a k tomu je to pozeratelne, vizualne pekne, pekne efekty, pesnicky na urovni….pre mna zaujimavejsie ako uz moc sebavedomi Canaky a Podhradska s ich Spievankovom

Ohodnoťte film

Slavíci v Kleci 0/5 (2)

Slavný dirigent Pierre Morhange se vrací do Francie na matčin pohřeb. Setkává se tu s dávným spolužákem Pépinotem, který mu řekne, že také jejich učitel hudby už zemřel. Učitelův deník vrací Pierra do starých časů: píše se rok 1949 a talentovaný Clément Mathieu přijímá místo v internátní chlapecké škole, jejíž chovanci – divocí, problematičtí chlapci, často sirotci – rozhodně nejsou studenty ochotnými pronikat pod jeho vedením do křehkých tajemství hudby. Tyranský ředitel školy Racin se domnívá, že na žáky platí jen přísnost. Clément se však rozhodne, že vsadí na metody, které jsou blízké jeho srdci. Oříškem se pro něj stává právě Pierre Morhange, chlapec s ďábelskou povahou, ale andělskou tváří – a nádherným hlasem. Ten stojí v samém středu učitelova boje o duše ztracených chlapců a krásu světa. Mathieu začíná prostřednictvím magického světa hudby měnit životy svých svěřenců navždy.(oficiální text distributora)

Ohodnoťte film

Klub sráčů 0/5 (1)

Kevin a Perry jsou totální outsideři na poli jak sexuálním, tak i DJ’-ském. Pak se jim ale naskytne příležitost jak by se konečně mohli zbavit panictví a zároveň světu dokázat, že jsou špičkový DJ’-ové. Jejich rodiče souhlasí pouze pod jednou podmínkou a to tou, že na Ibizu kde se koná sjezd DJ’-ů a tím pádem i krásných holek, pojedou s nimi.

Ohodnoťte film

Město statečných 0/5 (2)

Josh vede nezřízený život. Je nejoblíbenějším dýdžejem v New Yorku a celé noci hraje – a také náležitě paří – v nejvyhlášenějším klubu ve městě. Od podepsání smlouvy s významnou nahrávací společností ho dělí už jen několik dní a v pouhých sedmnácti letech tak má skvěle našlápnuto k životu ve slávě a bohatství.

Ohodnoťte film

Breakout 0/5 (2)

Hip hop je pro spoustu mladých lidí jedinou možností, jak se vyjádřit. Přestože je hip hop kulturou jen určité skupiny lidí, je naprosto úžasné, že je hiphopový styl života pro všechny z nás srozumitelný. Film Breakout nyní přináší velmi reálný a atraktivní pohled na život hiphopových gangů na předměstí Curychu. Příběh však kromě drsného prostředí ze světa hiphopových osudů, hrdosti a odplaty nabízí i emocionální pozadí. Ve filmu je totiž kladen důraz i na pocity hlavního hrdiny a divák má tak možnost vcítit se do jeho poutavého osudu.

Ohodnoťte film

Discopříběh 0/5 (4)

Jirka Horáček žije na plzeňském sídlišti se svým otcem a volný čas tráví s partou kamarádů především na diskotékách. Na jedné z nich se

Ohodnoťte film

Strašidla ze Spessartu 0/5 (4)

Poslední loupežníci byli chyceni a pro výstrahu zazděni. Ve Spessartu bude na věky klid. Tedy aspoň do té doby, než při stavbě dálnice

Ohodnoťte film

Falco 0/5 (6)

Životopisný snímek o největší rakouské hvězdě populární hudby: dramatizace života Johanna Hölzela známého jako Falco.

Ohodnoťte film

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít