youtube,filmy,zdarma filmy,bez registrace, youtube filmy

Youtube filmy

Category Archives: Drama

Policejní divize Rampart Ještě nehodnoceno

Policejní divize Rampart

Ještě nehodnoceno " /> Ještě nehodnoceno " />

Děj se odehrává v roce 1999 v Los Angles. Hlavní hrdina, veterán z Vietnamu, v současné době policejní důstojník si vykládá právo po svém a často se octne na hranici mezi dobrem a zlem. Jednoho dne je však chycen při něčem, co by ho mohlo stát místo.

Ohodnoťte film

Vášeň Ještě nehodnoceno

Vášeň

Ještě nehodnoceno " /> Ještě nehodnoceno " />

Brian De Palma rozehrál erotický thriller o smyslném vztahu dvou žen, dvou rivalek, které v soupeření neznají meze. Rachel McAdamsová v roli elegantně zlomyslné kariéristky neváhá udělat maximum pro své povýšení.

Ohodnoťte film

Veterán Ještě nehodnoceno

Ještě nehodnoceno " /> Ještě nehodnoceno " />

Veterán

je příběh muže, který se snaží fatálně změnit svůj život a vstoupit do společenské vrstvy, do které nepatří. Martin utekl z Česka do francouzské cizinecké legie a po letech se vrací s naditou kapsou peněz domů, aby našel pohodový život, začal podnikat a byl blízko své rodině. Armáda dala Martinovi veliký dar, schopnost přežít jakoukoli nebezpečnou situaci, ale nepřipravila jej na mnohem méně drsné podmínky jakými je svět složitých lidských emocí a vztahů. Martin se sice s rodinou shledá, rozjíždí svůj vysněný byznys a prožívá nový vášnivý vztah s dívkou, ale i přesto, že všechno myslí dobře, postupně míří k neúprosnému pádu. Jeho trajektorii může změnit jen poslední kulka v zásobníku nebo zázrak mezi nebem a zemí…(Česká televize)

Honza Hřebejků sklouzl do rutiny a v kombinaci se slabým a hlavně unyle pomalým a nerytmickým scénářem (čímž mne Marek Epstein taky udivil) se to poněkud vymklo. Jinak potenciálně dobrý a ne zase tak otřelý námět nějak zde nějak ztrácí svůj možný půvab. Příkladně návštěva Marie Poulové (podle mne nejslabší výkon ze všech – tu postavu jsem ji prostě nevěřil) v chudinské čtvrti byla jakoby vytržená z kontextu a prakticky úplně zbytečná. Otevřený konec by asi nevadil, ale otevřeno a nedopovězeno zůstalo mnoho momentů během děje, což už tak v pořádku není. Paradoxně byl děj únavně předvídatelný. Každopádně si pochvalu zaslouží většina herců.

recenze

Film byl od začátku příprav zamýšlen jako televizní. (klukluka)

V epizodní roli se ve filmu objeví kmenový reportážní fotograf magazínu REFLEX Jan Šibík. Matka Kadlecová (Alena Antalová) ho dceři představí jako Jana Šimíka. (klukluka)

Martin Illés (Milan Ondrík) prodává do autobazaru svoje SUV zn. NISSAN. Člověk z autobazaru umístí za čelní sklo dokument, podle něhož byl vůz v ceně 90 000 Kč vyroben v roce natáčení filmu (2019). (klukluka)

„Jako každý Pražák jsem si z Brňáků dělal legraci,“ přiznal na předpremiéře v kině Scala (23. 1. 2020) režisér Jan Hřebejk. Od jara minulého roku už to prý ale nedělá. Natáčení se mu podle jeho slov mimořádně líbilo. (klukluka)

Milan Ondrík nabídku na hlavní roli v TV filmu Veterán nejprve z časových důvodů odmítl. Z počátku trval na tom, že bude ve filmu mluvit slovensky. Česky mluvící slovenští herci jsou podle jeho názoru ve většině případů příliš patetičtí. (klukluka)

Do hledáčku režiséra Jana Hřebejka pro hlavní roli Martina Illése (Milan Ondrík) se dostali také Matouš Rajmont (ve filmu hraje Danyho) a Martin Hofmann. (klukluka)

Martin Illés (Milan Ondrík) si přivydělává jako zápasník u svého kamaráda Danyho (Matouš Rajmont). Promotérstvím zápasů v bojových sportech si Matouš Rajmont vydělává peníze i v reálném životě. Tento typ akcí pořádá zejména v pražské Lucerně. (klukluka)

Romantický víkend spolu Martin Illes (Milan Ondrík) a Sára (Marie Poulová) tráví v Hlohovci na Hraničním zámečku. (klukluka)

Film se odehrává v Brně, postava představovaná Pavlem Křížem se zamýšlí nad tím, jestli by měl z pozice zástupce starosty (Brno ve skutečnosti řídí primátor a jeho náměstci) povolit výstavbu mešity. Ta stojí ve Vídeňské ulici už od roku 1998. (klukluka)

Veterán (Milan Ondrík) se Sárou (Marie Poulová) jezdí na cyklovýlety z Ochozu u Brna ke kolonádě Reistna u Valtic, což je v jednom směru bezmála 80 kilometrů. (klukluka)

Byt sestry Martina Illése se nachází na Pellicově ulici v Brně. Prostor na kavárnu si dojednává o pár metrů dál na ulici Pekařská, dvůr do kterého vstoupí a kavárna, kterou v něm vybuduje, se nachází na ulici Cejl v prostorách bývalé věznice. (klukluka)

 

Ohodnoťte film

LÁSKA SI NEVYBÍRÁ Ještě nehodnoceno

Láska si nevybírá

Je to už pěkných pár let, co byli všichni pohromadě. Na univerzitě se stali nerozlučnými přáteli, ale život každého z nich zavedl na jinou cestu. Všichni se nakonec potkají na jedné svatbě a radostnou událost začínají protkávat nitky minulosti.

Ohodnoťte film

Národní třída Ještě nehodnoceno

Kdysi tady všude byl jen temný les, dnes tu stojí panelákové sídliště. Právě tady je doma chlápek, kterému nikdo neřekne jinak než Vandam. Žije sám v bytě na okraji Prahy a každý den doma cvičí, aby byl v kondici. Večer, když sídlištěm bloudí divoká zvířata, chodí se svými kumpány na jedno.

Ohodnoťte film

Chatrč Ještě nehodnoceno

Missy, dcera Macka Phillipse (Sam Worthington), je unesena a důkazy o tom, že byla pravděpodobně zavražděna, se najdou v opuštěné chatrči uprostřed oregonské divočiny. O nějakou dobu později obdrží Mack, utápějící se v nejhlubší beznaději, podivný vzkaz, ve kterém ho pisatel zve na víkend do chatrče.

Ohodnoťte film

Nepřítel před branami Ještě nehodnoceno

Nepřítel před branami

17. července roku 1942 začala jedna z největších bitev II. světové války. Bojovalo se o průmyslové město na Volze, tehdejší Stalingrad a velení obou armád – sovětské i německé – si byla vědoma, že právě zde se rozhodne o konečném vítězství. Příběh, inspirovaný stejnojmennou knihou amerického historika Williama Craiga, líčí – v dramatickém rámci krvavého válečného střetu – souboj ruského ostřelovače Vasilije Zajceva s německým rozvědčíkem majorem Konigem.

Ohodnoťte film

Nezvratná diagnóza Ještě nehodnoceno

Ještě nehodnoceno " /> Ještě nehodnoceno " />

Deon mal všetko – peniaze, úspech u žien, zdravie a sľubnú karieru v americkom futbale. Pár týždňov pred draftom, v ktorom mal byť hlavným lákadlom pre najlepšie tímy, sa celý jeho život a sny obrátili naruby kvôli neúprosnej diagnóze – rakovina.
Film je nakrútený podľa skutočnej udalosti, ktorá sa stala dobrému priateľovi 50 Centa.(tahir)

 

Ohodnoťte film

Přepadení v Pacifiku Ještě nehodnoceno

Proslulá, plně vyzbrojená americká bitevní loď Missouri vyplouvá na svou poslední plavbu. Slavnost se však brzy změní v drama, protože teroristé se chtějí zmocnit jaderných zbraní na lodi. Je jen jeden člověk, který je může zastavit a tím je odvážný kuchtík Steven Seagal. 

Ohodnoťte film

Donnie Darko Ještě nehodnoceno

Někdo by si mohl myslet, že Donnie Darko je typický puberťák. Jenže Donnie je zklamaný kluk, trpící vizemi o obrovském králíkovi, který se ho snaží dostat pod svůj zničující vliv. Aby tomu zabránil, dopustí se činů, které ho přivedou až na psychoterapii.

Ohodnoťte film

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít