youtube,filmy,zdarma filmy,bez registrace, youtube filmy

Youtube filmy

Category Archives: Lidské tělo

Online statistiky koronavirus – SARS-CoV-2 živě Ještě nehodnoceno

Koronavirus

Je to označení pro 4 druhy virů – koronavirus. U lidí a zvířat způsobují různě závažné stupně onemocnění. Projevuje se nachlazením, onemocnění dýchacích cest – respirační problémy, které jsou nejzákeřejnější. Jako například SARS, či MERS. Objevil se v čínském městě Wu-chan na konci roku 2019. Způsobuje nemoc zvanou COVID-19

Ještě nehodnoceno " /> Ještě nehodnoceno " />

Ohodnoťte film

Lidský mozek – Kde sídlí zlo? 0/5 (3)

0/5 (3) " /> 0/5 (3) " />

Jsou charismatičtí a okouzlující, lžou bez nejmenšího zaváhání a dokážou zmanipulovat všechny ve svém okolí. Přestože psychopati znásilňují a vraždí bez jakýchkoliv výčitek svědomí, můžou působit jako nejsympatičtější a nejmilejší lidé na světě. Co se odehrává v jejich mysli? Otázka, jež do dnešního dne nedá neuropsychologům a forenzním psychiatrům spát, je hlavním tématem tohoto dokumentu. Ve filmu, umění i literatuře najdeme mnoho důkazů o tom, že zlo člověka fascinuje. Už před několika staletími anatomové otevřeli lidskou lebku a snažili se odhalit tajemství mozku uvnitř. Dnešní nejmodernější technologie nám však umožňují mozek skenovat takovým způsobem, aby byly procesy, ke kterým v něm dochází, dobře viditelné. Snímek se proto pokusí najít odpověď na otázku, jak se ze slušných lidí mohou stát nemilosrdní vrazi.(TV Prima)

Ohodnoťte film

Neuvěřitelné lidské tělo 0/5 (6)

Prožijte spolu s National Geographic jeden den života uvnitř lidského těla. Světoví atleti i rockové hvězdy nás provedou zákoutími fungování našeho těla v každodenním životě od povrchu kůže, přes kosti, mozek a vše ostatní.

Ohodnoťte film

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít