youtube,filmy,zdarma filmy,bez registrace, youtube filmy

Youtube filmy

Category Archives: Katastrofy

Vteřiny před katastrofou – Zkáza lodi Bismarck Ještě nehodnoceno

Ještě nehodnoceno " /> Ještě nehodnoceno " />

Seriál na základě svědectví lidí a výsledků vyšetřování podrobně sekundu po sekundě pomocí počítačové animace mapuje nejznámější přírodní katastrofy i neštěstí způsobená lidskou chybou.

Ohodnoťte film

Jak bude vypadat svět bez ropy 0/5 (2)

Řada důležitých přírodních surovin patří do kategorie neobnovitelných zdrojů. Mezi nimi je i nejdůležitější surovina dnešního světa – ropa. Závislá je na ní nejen doprava, přímo i nepřímo se používá při výrobě 95 procent průmyslových produktů. Její vyčerpání by proto mohlo mít pro světovou ekonomiku katastrofální následky. Tvrdí to alespoň utajovaná studie německé armády, která nechtěně prosákla na internet.

Ohodnoťte film

Mor / Černá smrt 0/5 (2)

Morová pandemie ve 14. století byla pro lidstvo nebývalou pohromou šokujících rozměrů. Během tří strašlivých let vyhladila více než třetinu evropské populace. Všichni se domnívali, že je předzvěstí konce světa. Podle padovských kronikářů byla považována za ještě horší zkázu než Noemova potopa. Mor otřásl základy movité a sebevědomé společnosti v poměrně zalidněné Evropě poloviny 14. století. Dokument sleduje šíření moru a jeho dopady na středověkou Evropu. Skrze otázky medicíny, náboženství, pověr a společnosti, s využitím odborných analýz předních historiků, snímek nabízí fascinující pohled na jednu z nejneutěšenějších a nejhrozivějších období lidské existence.

Ohodnoťte film

Černobyl – vteřiny před katastrofou 0/5 (3)

Ohodnoťte film

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít