youtube,filmy,zdarma filmy,bez registrace, youtube filmy

Youtube filmy

Category Archives: Dokumentární

Vaše online dokumentární kino – Nové festivalové filmy každý týden. Dokumentární film je druh filmu, jehož hlavním cílem je zprostředkování a dokumentace skutečnosti.

zajímavosti o letním čase

Online statistiky koronavirus – SARS-CoV-2 živě Ještě nehodnoceno

Koronavirus

Je to označení pro 4 druhy virů – koronavirus. U lidí a zvířat způsobují různě závažné stupně onemocnění. Projevuje se nachlazením, onemocnění dýchacích cest – respirační problémy, které jsou nejzákeřejnější. Jako například SARS, či MERS. Objevil se v čínském městě Wu-chan na konci roku 2019. Způsobuje nemoc zvanou COVID-19

Ohodnoťte film

Země z vesmíru Ještě nehodnoceno

země z vesmíru

Ještě nehodnoceno " /> Ještě nehodnoceno " />

Vydejte se spolu s námi v celovečerním snímku na úžasnou cestu za poznáním a z unikátní vesmírné perspektivy uvidíte všechno, co oči normálně vidět nemůžou. Sledujte, jak amazonský deštný prales vdechuje nový život do naší atmosféry a proudy Jižního oceánu rozvádějí plyny po celé zeměkouli. Jak se díky bleskům rodí důležité živiny a rotující jádro Země regeneruje ochrannou vrstvu naší planety.

Ohodnoťte film

Nagano 1998 – hokejový turnaj století Ještě nehodnoceno

Dokument ze zimních olympijských her. Sestřih nejdůležitějších okamžiků ze všech olympijských sportovních soutěží. Největší prostor je věnován spanilé jízdě našich hokejistů ke zlatým medailím, včetně velkolepého přivítání ve vlasti.(oficiální text distributora)

Ohodnoťte film

Supermrakodrapy New York Ještě nehodnoceno

Volných ploch ve městech ubývá, a proto jsme nuceni stavět rychleji a do větších výšek než kdy dříve. Vzniká tak nová generace mrakodrapů. Supermrakodrapy posunují hranice inženýrství, technologií a designu, aby byly ještě šetrnější k životnímu prostředí, odolnější, chytřejší a luxusnější než jejich předchůdci.

Ohodnoťte film

Forenzni faktor – odstřelovač Ještě nehodnoceno

Hvězdy forenzní vědy řeší ty nejkomplikovanější zločiny. Forenzní faktor představuje nejlepší světové detektivy využívající nejmodernější investigativní nástroje, aby dopadli ty nejnepolapitelnější zločince. Sledujte, jak nejmodernější forenzní technologie v kombinaci s lidským důvtipem přispívají k objasnění násilných a často mediálně sledovaných zločinů.(oficiální text distributora)

Ohodnoťte film

Muži, kteří dopadli Bin Ládina Ještě nehodnoceno

Ohodnoťte film

Rasputin – šílený mnich Ještě nehodnoceno

V roce 1916, kdy se ruská říše zmítala ve válečných křečích a stála na pokraji zlomové revoluce, šířily se Petrohradem pověsti o muži přezdívaném “Ťomnyj”.

Ohodnoťte film

Vteřiny před katastrofou – Zkáza lodi Bismarck Ještě nehodnoceno

Ještě nehodnoceno " /> Ještě nehodnoceno " />

Seriál na základě svědectví lidí a výsledků vyšetřování podrobně sekundu po sekundě pomocí počítačové animace mapuje nejznámější přírodní katastrofy i neštěstí způsobená lidskou chybou.

Ohodnoťte film

Jak bude vypadat svět bez ropy 0/5 (2)

Řada důležitých přírodních surovin patří do kategorie neobnovitelných zdrojů. Mezi nimi je i nejdůležitější surovina dnešního světa – ropa. Závislá je na ní nejen doprava, přímo i nepřímo se používá při výrobě 95 procent průmyslových produktů. Její vyčerpání by proto mohlo mít pro světovou ekonomiku katastrofální následky. Tvrdí to alespoň utajovaná studie německé armády, která nechtěně prosákla na internet.

Ohodnoťte film

Zlato z Rinconady 0/5 (2)

Peruánské město La Rinconada ležící ve stínu And ve výšce 5 500 m nad mořem přitahuje desítky tisíc lidí. Proč riskují vlastní život v otřesných hygienických podmínkách? Není za tím nic jiného než zlatá horečka. Bez tekoucí vody i kanalizačního systému připomíná toto místo tikající bombu, která může kdykoli zdevastovat celý region. Všechna rizika ale přebíjí blízký důl na zlato, přestože vidina na zbohatnutí je přinejmenším nejasná.(oficiální text distributora)

Ohodnoťte film

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít