youtube,filmy,zdarma filmy,bez registrace, youtube filmy

Youtube filmy

Category Archives: Blog – novinky ze světa youtube

Vše co se týká youtube a života kolem něj – novinky

Výhradní právo na přenos e-sport klání Call of Duty a Overwatch? Youtube vítězí!! Ještě nehodnoceno

Boom posledních let, ano to jsou live přenosy herních streamů. S těmito právy se kšeftuje opravdu ve velkém. Velcí hráči na trhu se o ně doslova rvou.

Nejvýraznější značky na trhu jsou Twich, Youtube a Mixer. Aktuálně si nasadila korunu společnost Youtube, která patří pod Google. Uzavřela totiž smlouvu s Activision Blizzard. Tím dosáhne výhradního práva na streamování největších turnajů. Jen tak okrajově mezi ně patří všem známý Overwatch League, či Call of Duty League. Také již stařičký, avšak stále populární Starcraft.

Největším hráčem byl do nynějška Twitch, avšak aktuálně podepsaná smlouva s Youtube nám nejspíše ukazuje aktuální star na tomto trhu. Aktuálně je Youtube druhá nejnavštěvovanější web stránka na světě, ihned po větším bráchovi Googlovi 🙂
Již v minulosti Youtube rozjížděl svoji platformu na streamování. Youtube Gaming, ta však skončila tam kde začala 🙂
Kolik Youtube zaplatil není známo.

 

Ohodnoťte film

Paramount dal na youtube stovky klasických filmů zdarma Ještě nehodnoceno

Filmové studio Paramount jde již historicky napřed s dobou. V loňském roce konečně začalo jako jeden z největších distributorů filmů uváděj filmy veřejně. Nyní přichází s obrovským projektem, který běžnému divákovi způsobi velkou radost. Stovky klasických filmů zcela zdarma na youtube.

paramount

V České Republice běží jen několikaminutové klipy, ne celé filmy, je tedy třeba být v USa nebo používat VPN.
Není v tom žádný háček. Youtube kanál jménam Paramount Vault se stal gigantických archivem. Podívejte se sami zde.

Můžete si filmy procházet podle žánrů a náhledů plakátů a koukat se zdarma doalelujá. Pár set kousků tam je. Vše je v angličtině.

Ohodnoťte film

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít